Speciaal voor jullie maak ik eventjes tijd in mn blok om jullie dit heugelijke nieuws te melden en jullie zo ook eventueel te kunnen helpen!
Ik ben een meisje van 20 jaar, en lijdt reeds sinds mn 12e aan hyperhydrosis (Handen, voeten en oksels)! Het is echt verschrikkelijk soms. Piano spelen is bijna onmogelijk omdat het water van mn toetsen drupt, bij het Tennissen vliegt mn racket uit mn handen, ook bij mn geneeskunde studies is het niet altijd gemakkelijk!
Ik heb reeds praktisch alles geprobeerd! Cremes, zalfjes, iontoforese (dit helpt wel bij mij, als ik het een lange tijd doe, maar vind dit echt tijdrooovend!) en onlangs ben k zelfs naar de specialist geweest ivm operatie (zij raadde mij dat heel sterk af, omdat je van een erg probleem een heel groot probleem kan maken! --> compensatiezweet in gezicht...)
Een paar dagen geleden kwam mn mama thuis met PERSPIREX. Ik geloofde er niet in, en wou het niet aanbrengen, omdat ik geloofde dat zo'n stom zalfje niet op zou kunnen tegen mn krachtig zweten!
3 dagen geleden, bracht ik het dan toch 2 avonden na elkaar aan op mn handen en voeten, en ging slapen! En het resultaat: Ik heb 3 dagen nog géén énkele zweetdruppel gevoeld in mn handen of voeten! Echt OOOONGELOOOOOFELIJK !!! Kheb nog nooit zo deftig kunnen studeren, en eindelijk kon ik eens hand in hand naast mn vriendje in de zetel zitten!
Ik raad het jullie allemaal aan om zéééker eens te proberen! (ik las op de site al personen waarbij perspirex niet echt hielp, maar bij mij dus wel, en ik had het zeker niet verwacht, omdat ik toch aan een redelijk erge vorm van hyperhydrosis lijdt!) Dus, wie niet waagt, niet wint!
Allemaal heel veel succes, en hopelijk helpt het bij jullie ook!
X Een gelukkige Charlotte



