Een tijdje geleden ben ik benaderd door het tijdschrift "MIJN GEHEIM" of ik mijn verhaal omtrent Hyperhidrosis wilde doen voor een artikel in het blad. Hier heb ik aan meegewerkt en na een lang telefoongesprek en een aantal emails heen en weer werd het definitie verslag door beide partijen voor akkoord bevonden. Kortom in MIJN GEHEIM die morgen, dinsdag 6 juni 2006 in de winkels zal liggen staat een aantal pagina's tellende verslag over "mijn geheim". Ik hoop dat iemand van jullie het blad wil kopen en hem in wil scannen zodat hij ook online kan komen te staan.
Het is mijn geheim nummer 06/23. Het begint op pagina 19 en de foto is in scene gezet Het forum adres wordt ook genoemd en ik hoop dat er zodoende meer mensen zich hier aanmelden.
Met dank aan Linda Reijs schrijfster van Mijn geheim.
PS. in het artikel schrijven ze HyperhYdrosis ipv Hyperhidrosis. Beetje jammer... maarja
Hey,
Ik heb het gelezen!!
Goed hoor!
Maar Thijs had alleen wel een foto van jou erbij verwacht!!
Ik heb net bericht gehad van het blad waar ik een intervieuw mee heb gehad dat er een fotograaf was benaderd en die belt me vandaag of morgen!
Dan komt er een foto van mij bij het artikel in Leef!!!
Zo komen er mooi veel artikelen over "ons" probleem en dan maar hopen dat er wat nuttigs uitkomt!!!
hahaha Kim is dat al!! Die is op tv geweest, is te zien op een dvd en straks dus in een blaadje van de apotheek!! goed hoor! Bij deze ben jij hoofd PR voor ons forum Kim! hahaha
Ik heb 'Mijn Geheim' gekocht en gelezen (anders heb je weinig aan he, haha). Maar goed stuk hoor. Heel erg herkenbaar. Ik vind het super dat jij en Kim hebben meegewerkt aan artikelen e.d. Ik heb zelf te kampen met ocd (dwang-angststoornis (nadruk op het laatste) naast dit en dat is soms zo ontzettend zwaar. Ook heb ik voor de ocd meegewerkt aan een artikel (samen met nog wat mensen van dat forum). Ik denk dat het heel goed is om bekendheid te geven aan dit soort (vrij onbekende) dingen. Als er niet meer van die taboe's opliggen, zal wellicht het schaamtegevoel en het 'eenzaam' voelen ook afnemen. Wat alleen maar ten goede kan komen. Doordat bijvoorbeeld Botox of wat dan ook voor iedereen een optie kan worden...
Leuk dat je het gelezen hebt! Ik ben het helemaal met je eens dat dit soort taboe onderwerpen gewoon bespreekbaar gemaakt moeten worden en daarom werkte ik ook mee aan dat artikel en daarom is dit forum er ook natuurlijk! Ik ben nog niet zo ver als Kimmy, want ik loop er in mijn kennissen/familie kring niet over te vertellen. Maargoed, alle beetjes helpen!!
Fotograaf komt naar mn paard om daar foto's te maken!!
Ben benieuwd!
Ja bij mij weet iedereen het nu gelukkig en ze leven allemaal mee en proberen als ze iets horen met me mee te denken en dingen te proberen!
het artikel met mijn intervieuw moet nog uitkomen!
Die in Mijn Geheim is wel uit!
Kijkook op vara.nl archief en dan de uitzending van 15 maart 2005(papaul)
Ik kan niet inscannen, dus iemand anders??
Ik zou het voor Thijs in laten scannen en hem toesturen. Mijn vader werkt op een grafisch bedrijf. Hij had het meegenomen en zodra er een gaatje is, zou het het even doen.
Geweldig flower!!
Mijn artikel is bij de service apotheek te verkrijgen.
wanneer precies is nog niet duidelijk en zal ik zsm doorgeven!!!
Wie weet kun je die dan ook laten inscannen??
ps.. ff opslaan met je rechtermuisknop en dan openen met je foto viewer, dan is hij leesbaar... de weergave die hij nu standaard geeft maakt de text onleesbaar, kan dit helaas niet wijzigen.
Moet je toch wat vaker inloggen en lezen Dientje ! hihi.... hij was 2 weken geleden ongeveer 2 koop.. of is het al 3 weken? de tijd vliegt he ! hihi
In ieder geval kan iedereen het online lezen nu... het wordt gewoon hard tijd dat HH uit de onbekende taboesfeer wordt gehaald!!
Een heel herkenbaar stukje Thijs. Helaas krijg ik de botox ook niet meer vergoed. En dat is jammer, ik dreig nu door de hyper hydrosis mijn baan te verliezen. :oops:
Dat is kennelijk voordeliger, dan botox vergoeden.
Gr. Ina
Wat doe je dan voor werk??Ik werk in een schoenenzaak en mijn bazin heeft ook hh aan haar oksels !!
Kan mij daarom niet ontslaan!! Wel om mijn tattoos!!!
Dank je wel Kim voor je medeleven.
Ik werk in een ziekenhuis bij de hotelservice. Dit houd in dat ik o.a. eten en drinken rond moet brengen en ook regelmatig op zaal bij de patienten ben. Ik loop dan vaak met een handdoek in mijn nek. Bij mijn uniform is dat natuurlijk geen gezicht, maar ja, als ik dat niet doe, dan loopt alles helemaal naar beneden, waar al genoeg zweet is.
Mijn rug is vaak ook kletsnat en dat zweet dan door in mijn uniform, wat natuurlijk ook niet echt hygienisch lijkt. Ik kleed me vaak tijdens mijn diensten om, maar het is in de zomer vaak niet te doen. :oops: :shock: :zweet :zweet :zweet
Helaas, is het voor mij niet te doen om zelf de botox te betalen. Ik ging altijd om de 4 maanden, in drie tot vier afspraken. Per keer werd dan mijn hoofd in de botox gezet (2 ampullen, prikken niet te tellen) of een deel van mijn rug (ook 2 ampullen en prikken niet te tellen). Dat is dus per afspraak een aardig duur gebeuren, maar ik kon dan wel bijna normaal werken. Helaas wordt het niet meer betaald door de verzekeraar en ook niet door ons ziekenhuis. Ze vinden het te duur en te lastig, denk ik, dus..........dan dreigt er ontslag. :zweet :zweet :zweet
Gr. Ina