Pagina 1 van 1
Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: wo 12 mar 2014, 21:10
door Laureen
Hoi allemaal,
Ik ben al een hele tijd niet meer actief geweest op het forum. Ik krijg al enkele jaren botoxbehandelingen voor mijn oksels en handen, maar dit is niet optimaal.
Nu las ik vandaag op het forum een aantal positieve berichten over Miradry voor de oksels. Op internet heb ik nu een hele nieuwe methode gevonden, die lijkt op de methode van Miradry (met laser), maar ook toegepast kan worden bij de handen!
De methode heet Sweat X, en is ontwikkeld door Alma Lasers.
Het nadeel is dat het volgens mij in Nederland nog niet wordt aangeboden. Volgens mij wel al in de VS en in Duitsland. Weet iemand hier misschien meer over? Misschien zou dit wel eens een oplossing kunnen zijn namelijk.
Groetjes,
Laureen
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 13 mar 2014, 17:06
door Wim Venema
Laureen, inderdaad is de miraDry behandeling alleen mogelijk als er voldoende onderhuids vet aanwezig is. Het vet onder de huid werkt als een reflector van de electromagnetische stralen van de miraDry en als isolator voor de warmte waardoor onderliggend weefsel wordt beschermd. Omdat bij handpalen en voetzolen weinig onderhuids vet aanwezig is de miraDry behandeling daar dus niet goed en veilig uitvoerbaar. De Sweat X is itt de miraDry een radiofrequent apparaat met een andere golflengte. Het werkt door geleidelijke opwarming van de huid van buitenaf. Of het daarmee de ideale behandeling voor handen en voeten wordt kan ik niet direct zeggen. Ik heb de behandeling live gezien in Parijs en heb de tot dusver bekende literatuur er op nagekeken. Er moet vaker worden behandeld en het resultaat uit de studies is aanwezig maar niet heel overtuigend. In het bijzonder zijn de histologische studies (hierbij wordt in stukjes huid gekeken of de zweetklieren na de behandeling verdwijnen) niet echt overtuigend.
Dit is het theoretische verhaal. Tot dusver heb ik nog geen mensen gesproken die deze behandeling hebben uitgevoerd of ondergaan.
Kortom de Sweat X: Voor wat betreft de behandelresultaten van de oksels is het op dit moment zeker geen verbetering tov de miraDry. Voor wat betreft de handen en voeten zijn er nog heel weinig gegevens maar wie weet....
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: vr 14 mar 2014, 17:47
door Hyper Hydrosis
Hopelijk gaat dit wat worden, dit bericht past misschien beter in de sectie algemeen.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: vr 28 mar 2014, 10:39
door Jarre
Op dit moment een aanbieding bij Groupon..
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: zo 30 mar 2014, 15:11
door Laureen
Hoi Jarre,
Waar heb je die aanbieding precies gevonden?
Ik ben wel benieuwd!
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 17 apr 2014, 14:38
door Hyper Hydrosis
Ik was een beetje aan het Google'n en kwam toen
http://skinwizard.nl/tarieven.html" onclick="window.open(this.href);return false; tegen.
€900,- per behandeling, vind het maar weer belachelijk, ik vraag me af hoe ze op die prijzen komen.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: di 22 apr 2014, 11:16
door Laureen
900 euro per behandeling is inderdaad belachelijk duur, in klinieken in Duitsland wordt het voor ongeveer 85 euro per behandeling uitgevoerd. Ik heb laatst gebeld met iemand van Alma Lasers en zij vertelde mij dat wordt verwacht dat de behandeling dit jaar nog door meer klinieken uitgevoerd gaat worden, ook net over de grens in Duitsland. Dus nog even afwachten!
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 29 mei 2014, 11:09
door Nicci89
Hoi,
Ik vroeg me af of er al wat meer bekend was over Sweat X. En of er goede resultaten zijn.
Ik ben wel geïnteresseerd in de behandeling voor mijn handen.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 29 mei 2014, 11:26
door Thijs
Ik vond deze website:
http://www.almalasers.nl/sweatx-hyperhi ... drosis.php" onclick="window.open(this.href);return false; met wat meer informatie.
misschien heeft iemand er wat aan......
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: di 03 jun 2014, 14:49
door CasjeW
Jammer dat deze behandeling nog steeds word gegeven op 1 locatie....
900euro per behandeling is wel erg duur als je er 2 a 4 nodig hebt.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: di 03 jun 2014, 22:28
door Laureen
Ja 900 euro is inderdaad een belachelijke prijs.
In sommige steden in Duitsland wordt het wel al aangeboden voor 85 euro per behandeling. Ik heb met iemand gebeld en zij zou me laten weten wanneer de behandeling ergens over de grens uitgevoerd gaat worden. Ik hoop dat dit snel gaat gebeuren!
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: wo 04 jun 2014, 08:28
door CasjeW
Top Laureen!
Zodra je dat weet kan je dit dan mededelen hier? ben ook erg geïnteresseerd in deze behandeling!
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: wo 04 jun 2014, 18:57
door Nicci89
Hoi,
Ik heb gezien dat de aanbieding bij Groupon nogsteeds geldig is. 899 voor 4 behandelingen. Dat is nog redelijk te doen.
Ondertussen heb ik geprobeerd of ik het vergoed krijg, maar helaas.
Ik zou best wel 900 euro willen neertellen om van dit probleem af te zijn, maar wil heel graag vantevoren weten of hier positieve of negatieve ervaringen mee zijn.
Kent iemand toevallig iemand die deze behandeling gedaan heeft?
Groetjes
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: di 10 jun 2014, 22:55
door Laureen
Hoi Nicci,
Helaas heb ik nog nergens een positieve of negatieve ervaring kunnen vinden.
Als ik iets tegenkom, zal ik het laten weten.
Hou ons op de hoogte wanneer je de behandeling misschien ondergaat!
Groetjes
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: wo 11 jun 2014, 00:07
door Nicci89
Hey,
Toevallig was ik net aan het kijken. De Groupon aanbieding is helaas verlopen

en die 900 euro per behandeling heb ik er toch echt niet voor over. Zeker niet in een beginstadium van deze behandelingen.
Ik had Skinwizard namelijk vorige week gebeld. Ze gaven aan dat de behandeling nog erg nieuw was. En hierboven las ik dat de Groupon aanbieding op 28 maart dus online stond. Sinds dien waren er 42 bonnen verkocht. Maar helaas zit dan blijkbaar geen van die 42 gelukkige eigenaren bij dit forum

Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: ma 16 jun 2014, 21:56
door Laureen
Hey,
Ik was net nog eens aan het googlen en toen zag ik dat de behandeling toch nog steeds wordt aangeboden op Groupon. 500 euro voor 2 en 900 euro voor 4 behandelingen. Ik twijfel zelf nog wel of ik dit zal proberen, het is wel veel geld voor een behandeling waar nog maar zo weinig over bekend is.
http://www.groupon.nl/deals/dealbank_nl ... um=utrecht" onclick="window.open(this.href);return false;
Groetjes,
Laureen
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 19 jun 2014, 12:56
door Hyper Hydrosis
Ik las alleen wel dit "The treatment also works on the hands and feet and the effect lasts at least six months. Some women report results lasting more than a year. ‘As it’s in the preliminary stages, we won’t make claims about it lasting longer,’ says Fiona." op
http://www.dailymail.co.uk/health/artic ... ll-on.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Dus of het nou echt permanent is dat is niet duidelijk.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: do 24 jul 2014, 18:53
door christine
Nou, bij deze een 'gelukkige' eigenaar (het gaat bij mij wel om de oksels, niet de handen) Ik ben nieuw hier, normaal lees ik alleen mee op forums. Maar nu vind ik het wel belangrijk om mijn ervaring te delen.
Ik gebruik al sinds een jaar of 8 botox. Nou zag ik de aanbieding op groupon betreft sweatx en dacht 'niet geschoten is altijd mis'. Dus bon gekocht voor 2 behandelingen (werd mij geadviseerd telefonisch) en afspraak gemaakt. Na 2 behandelingen nog geen enkel verschil. Dus weer een bon bij gekocht. Opnieuw 2 behandelingen, na de derde merkte ik zeker verschil. Was toen erg enthousiast, want dacht nu komt het helemaal goed na de vierde behandeling. Maar niets is minder waar.. Het is gewoon weer terug en even erg als daarvoor.. Echt balen dus, want had zoveel hoop dat het nu echt eens een keer permanent over zou zijn. Niet dus.. Nu maar weer een afspraak voor botox gemaakt. Dure bedoeling allemaal, maar ja, ik wil ook niet elke dag met die klotsende oksels rondlopen. Hoop dat het bij anderen wel gelukt is.
Groetjes Krista
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: vr 25 jul 2014, 15:01
door Hyper Hydrosis
Vervelend om te horen, je hebt het in ieder geval geprobeerd. Hopelijk komt er nog eens iets dat echt permanent werkt en simpel uit te voeren is!
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: ma 28 jul 2014, 11:55
door Anna1987
Hoi allemaal,
Speciaal voor jullie een account aangemaakt om een reactie te kunnen plaatsen.
Sinds de puberteit al last van overmatig zweten onder de oksels...
Vele deo's etc geprobeerd, meerdere huisarts bezoeken, maar niets mocht baten.
Botox niet gedaan ivm terugkerend zweet op andere plaats, en kosten.
Ik kwam ook de groupon aanbieding tegen voor de sweatx en 4 behandelingen gekocht voor een behandeling bij de oksels.
Er staat dat de behandeling pijnloos is, dit is niet het geval, het is maar 10 minuten per oksel dat wel, maar het kan behoorlijk heet worden onder
de oksel, waardoor er een branderige pijn ontstaat.
Uiteindelijk na 4 behandelingen ben ik tot de conclusie gekomen dat de behandeling voor mij niet werkt!
Het is iets minder geworden, dat wil zeggen, er lopen bijna geen zweet druppels naar beneden, maar ik kan nog steeds geen shirts / truien/ vesten met korte/lange mouwen aan. Ik had voornamelijk last van natte oksels, de geur was op zich niet zo erg dat je me kon ruiken, alleen bij bepaalde douchegels heb ik last van een zweet geur, dit is ook nog hetzelfde gebleven.
Volgens de specialist heeft het bij de ene persoon wel geholpen, en bij de andere persoon niet. Verschilt dus per persoon.
Ik heb geen ernstig zweet probleem in die zin dat ik mij meerdere malen moet "verschonen" ook mede omdat je slim word mbt kleding keuze
Ik heb vooral overdag last van zweten, in de avonden al een stuk minder (als je aan het relaxen bent)
Als bij mij 4 behandelingen niet hebben geholpen...tja.. dan weet ik niet of het echt daadwerkelijk helpt, of dat het gewoon bij mij niet werkt.
Als jullie nog vragen hebben hoor ik het wel.
Groetjes,
Anna.
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: ma 28 jul 2014, 16:21
door Laureen
Hoi allemaal,
Helaas heb ik ook geen positieve ervaring met de Sweat X behandeling. Ik heb onlangs 2 behandelingen aan mijn handen laten uitvoeren (ook gekocht via Groupon), maar ik merk niet echt verandering. Ik denk daarom niet dat ik nog 2 behandelingen ga kopen, dan kan ik dat geld waarschijnlijk beter besteden aan een botoxbehandeling.
Als andere mensen nog ervaring hebben met de behandeling, laat het weten!
Groetjes
Re: Nieuwe behandeling handen: Sweat X
Geplaatst: vr 12 jul 2019, 11:34
door Thijs
Ik vond deze kliniek die de behandeling met Sweat X doet..... 100 euro per zone. Minimaal 4 x terug is 400 euro x 2 okels = 800 euro. Ik zou even sparen en voor de miraDry behandeling gaan, maar wellicht hebben sommige mensen wat aan deze link:
https://www.clinic63.nl/laserbehandelin ... tie-laser/
Wat me overigens opvalt is dat het alleen voor oksels is kennelijk en niet voor handen/voeten. Toch vreemd.